Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×
Hakkımızda

Türkiye’nin En Güzel Küçük ve Butik Otellerinden Bazılarını KucukOteller.com.tr Sitesi ile Keşfedin !

KucukOteller.com.tr sitesi, İzim Bozada tarafından kurulmuş olan ve Turkiye’nin güzelliklerini siz konuklarına sunma amacı taşıyan bir nevi blog tatil sitesidir.
2004 yılında kurulmuş olan Küçük Oteller Sitesi, Türkiye'yi her yıl karış karış dolaşarak, keşfetmiş olduğumuz bu sıradışı konaklama yerlerini, butik otelleri, küçük otelleri ve konuk evlerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Internet'te kalifiye ve özgün bir rehberin yaratılması ve benzersiz güzellikteki bu tesislerin, sitemiz aracılığı ile özellikle tüm dünya çapında çok daha geniş bir pazara hitap etmesi sağlanmakta, çeşitli yerli yabancı editör, seyahat uzmanı, blogger ve kuruluşlarla işbirliği yapılmaktadır. Bu işbirlikleri sonucunda Türkiye'nin bu özellikli tesisleri yabancı dergi ve gazetelerde haber yapılmakta, Türk turizmi ve Türkiye tanıtımı adına faydalı çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Otellerin Seçimi…

Oteller, Editörümüz tarafından bizzat gezilerek, görülerek seçilmekte ve davet usulu ile KucukOteller.com.tr sitesine üye olmaya davet edilmektedir. Seçim yapılırken beş geniş kriter bu temel alınmaktadır:

Küçük boyut (Tercihen 50 odanın altında olması); Karakter (Mimari, zevkli iç dekorasyon, ve detaylara verilen onem); Atmosfer (Samimi ve sıcak karşılama, ideal olarak sahibi veya bir aile tarafından işletilme koşulu); Özellikler (Ferahlık ve hizmetin yüksek düzeyi, alınan hizmet ile ödenen paranın makul değer oranı); ve Yer (Çekici, makulce sakin ve huzurlu bir ortam olması).

* Danışmak istediğiniz bir tatil yeri olursa bize danışabilirsiniz. Zaten yaptığımız iş bu, ayrıca sorularınıza verdiğimiz yanıtlardan ücret almıyoruz:)))

Nasıl Bir Site Bu? Sitemizde standartlaştırılan zincir otelleri bulamayacaksınız. Biz, cazibe ve karaktere sahip olan otelleri tercih ediyoruz. Profesyonellik ve hizmetlerini taahhütleri ile bütünleştiren yerleri benimsiyoruz, ve ayrıca ödemiş olduğunuz paranın karşılığına değecek yerleri temsil ediyoruz. Bizler, bir otelin yerinin ve bulunduğu coğrafya’nın onun sunduğu konfor kadar önemli olduğuna inanıyoruz.

Site üzerinden tesisler hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Otellere ait website adresi, telefon, ev sahibi veya irtibat kişi ve e-posta adresini öğrenebilir, her otelin isminin altında yol haritasını bulabilir, otellere ait fotoğraflara tıklayarak resimleri görebilir, veya otelin web sitesine girip kendi sitesi üzerinden tesis veya otel’i tanıyabilirsiniz.

Not olarak düşmek gerekirse; Küçük Oteller Sitesi bir rezervasyon sitesi değil, tanıtım ve paylaşım sitesi olarak hizmet vermektedir.

Bir misyon dahilinde; Turkiye içinde ve yurtdışında bu özel karakterdeki yapıları daha iyi tanıtıp, gezginlere daha iyi bir deneyim sunmak, özel konukların bireysel tatil ihtiyaçlarına cevap oluşturabilecek bir ortam yaratmak, Turk turizmine büyük katkılar sağlamak amacıyla kurulmuş ve bu anlayışla faaliyetine devam etmektedir.

Şimdiden Hepinize İyi Tatiller...

Izim Bozada - Gezgin ve Doğasever
KucukOteller.com.tr
Tel: +90 212 236 6100, Fax: +90 212 381 6343
E-mail: [email protected]