×
TR EN
Narlı Pansiyon
Hanımpınar Mevkii No:132 Selimiye, Marmaris Muğla +90 506 427 0637 Harita
0.0 / 0 Yorum

Eğer sabah nar, portakal, limon ve zeytin ağaçlarıyla bezeli yemyeşil bir bahçede istediğiniz saatte, uzun bir kahvaltıyı vaat eden bir sofraya oturmak, öğlen sıcak bastırdığında gölgeli bir köşeye çekilip hamak keyfi yaparken bir ağaçkakanı, sakayı ya da isketeyi izlemek, akşamüstü deniz yorgunluğunu atarken çay keyfinize köy lezzetlerini eklemek, akşam yemek öncesi veya sonrasında yıldızlar altında gecenin sesini dinleyerek içkinizi yudumlamak, gece güzel geçmiş bir günün keyfiyle uzandığınız yatağınızda pencerenizden seyrettiğiniz ayın pırıltısıyla uykuya dalmak istiyorsanız, tatil rotanızı Narlı'dan geçirmelisiniz.

Bugün Narlı Pansiyon'un bulunduğu yerde, bir zamanlar bir köşede unutulmuş bir ev vardı. Sahipleri onu büyük bir özenle yörenin mimari dokusuna uygun olarak ayağa kaldırmış ve Narlı'nın kapılarını 2009 yılında misafirlerine açmışlar.

Dut, nar, zeytin ve kauçuk ağaçlarının serin gölgesinde yükselen Narlı'nın ikisi suit, sekiz odası da aynı özenle döşenmiş. Ahşap zeminli odaları sade ama işlevsel, beyaz, masif mobilyalarla dekore edilmiş. Odaların geniş, ferah banyolarında da rahatlığınız gözetilmiş. Her odaya bir klima ve wireless erişimi sunuluyor.

Ağaçlı, geniş bahçesinde farklı oturma grupları mevcut. Hamaklardan şezlonglara, kahve masalarından yemek köşelerine birçok alternatifi gönlünüzce değerlendirebilirsiniz.

Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Nisan / 31 Ekim
Müşteri Yorumları
0.0 / 0 Yorum
  Yorumları Göster
  Yeni yorum yaz
  ( 0 ile 5 arası )

  Rezervasyon
  ×
  1. Çocuk
  2. Çocuk
  3. Çocuk
  4. Çocuk
  5. Çocuk
  Rezervasyon talebiliz iletilmiştir.
  Sevgili Küçük Otel Dostu
  Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

  İyi Tatiller...
  Benzer Oteller